Úspešne pokračujeme v stavaní vášho nového domova!

Prichádzame s novými informáciami o priebehu stavby.

Počas posledných mesiacoch sme opäť pokročili. Dokončili sme realizáciu rozvodov zdravotechniky, elektroinštalácie, vody a ústredného kúrenia. V celom objekte boli osadené okná a pracovalo sa na kompletnom zateplení.

Momentálne prebieha vo vnútri objektu realizácia sádrových omietok a betónových poterov. O ďalšom postupe vás budeme priebežne informovať.

Vzhľadom na neutíchajúci záujem o investičné byty v objekte BYTY CASSOVAR sme do ponuky zaradili dva 4izbové byty s možnosťou rozdelenia na dva plnohodnotné menšie byty. Byt A702 ponúka alternatívu rozdelenia na jeden 2izbový a jeden 3izbový byt (viď pôdorys), v prípade bytu A703 je možné ho rozdeliť na dva 2izbové byty. Budúci majiteľ sa tak môže rozhodnúť či bude byty prenajímať za výhodnejších podmienok a v budúcnosti ich využiť pre vlastné bývanie alebo zvolí možnosť bývania aj prenájmu zároveň, čo odľahčí jeho peňaženku napríklad pri splácaní hypotéky.

Alternatívny pôdorys bytu A702

Alternatívny pôdorys bytu A703

V prípade záujmu a ďalších otázok prosím kontaktujte našich predajcov a dohodnite si osobné stretnutie, kde vám radi poskytneme všetky informácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *