Rezidencia Cassovar II.

Rezidencia byty Cassovar II. nadväzuje na úspešný projekt Rezidencia Cassovar, ktorý bol nominovaný v súťaži Stavba roka 2011 a získal prestížne ocenenie. Komplex Cassovar bol v roku 2013 nominovaný do finále prestížnej architektonickej súťaže CE.ZA.AR. Skvelý dizajn a skvelá poloha robí z projektu Rezidencia Cassovar II. jednu z najvyhľadávanejších a najprestížnejších adries na bývanie a podnikanie v meste Košice.

Harmonogram projektu

Spustenie predpredaja
Začiatok výstavby
Dokončenie projektu
November 2023
Január 2024
Koniec roka 2025

Aktuality

November 2023
November 2023
November 2023
Byty-cassovar-kontakt-EXT-CBC
Spúšťame predpredaj vybraných bytov a apartmánov
Klienti, ktorí nás kontaktovali v rámci spustenia kampane počas jesene budú mať možnosť ako prví vybrať si z ponuky dostupných bytov a apartmánov. Ponúkame možnosti aj štvorizbových bytov na mieru.
Byty-cassovar-standardy-CAS_OP_02b
Pripravujeme showroom so vzorovými kúpeľňami
Pre najvyšší komfort výberu budúcich majiteľov bytov pripravujeme showroom priamo v priestoroch Cassovaru, kde si záujemcovia budú môcť pozrieť ako budú vyzerať kúpeľne a vybrať si z ponuky štandardov.
Byty-cassovar-kontakt-team-ibrahim-boran-r0zrjWheW2g-unsplash
Vybavujeme pre Vás výhodné financovanie
V spolupráci s hypošpecialistom realitnej kancelárie H&Partners zabezpečíme pre Vás najvýhodnejšie financovanie bytov a vybavíme za Vás všetky náležitosti s tým súvisiace. Podrobnejšie informácie získate na webovej stránke.

Výhody projektu

POLOHA

Rezidencia Cassovar II. sa nachádza v geometrickom strede mesta Košíc. Má ideálnu pešiu dostupnosť do centra mesta o čom svedčí aj výhľad priamo na Dóm Svätej Alžbety. Blízka dostupnosť dopravných uzlov pri zimnom štadióne s križovatkou tak električkovej ako i autobusovej dopravy vo vzdialenosti cca 5 minút. V obdobnej vzdialenosti sa nachádza fakultná nemocnica Košice  a nákupné centrum Galéria.

SLUŽBY a OBCHODY

PRIAMO V OBJEKTE CASSOVARU

Bežné starosti a nákupy si obyvateľ rezidencie zrealizuje za pár minút priamo v budove rezidencie, nakoľko jej súčasťou je aj nákupná galéria, v ktorej  budúci obyvatelia nájdu kaviarne, kvalitné potraviny, špičkové wellness centrum, výdajné miesto Alza, lekáreň, ordinácie lekárov,  kaderníctvo, kozmetický salón, rôzne obchody  a doplnkové služby.

PODZEMNÉ GARÁŽE

Súčasťou Rezidencie Cassovar II. sú dvojpodlažné podzemné garáže, vďaka ktorým sa klient suchou nohou dostane do bytu a ktoré zabezpečia nielen ochranu motorového vozidla ale aj ochranu pred poveternostnými vplyvmi. 

BEZPEČNOSŤ BÝVANIA

Stála  24-hodinová recepcia, ktorá okrem neustáleho dohľadu na okolie budovy a dohľadu na pohyb osôb v objekte pomocou kamerového monitoringu tak vnútorných ako i vonkajších priestorov zabezpečí i vyšší komfort pre obyvateľov – odovzdávanie odkazov, preberanie zásielok a pod.

ŠIROKÁ PONUKA BÝVANIA

Rezidencia Cassovar II. ponúka pestrú škálu bývania a to od menších apartmánov, 2-izbových a 3-izbových bytov aj možnosti vytvorenia 4 a viac izbových bytových jednotiek a penthausov na najvyššom podlaží.

BYTY DOKONČENÉ V ŠTANDARDE

Všetky byty budú dokončené už v štandarde, t.z. v každom byte/apartmáne budú obklady, dlažby a sanita v kúpeľniach a toaletách, podlahy vo všetkých miestnostiach a interiérové dvere. Budúci majitelia bytov sa tak vyhnú diskomfortu súvisiaceho s dokončovaním bytov ako je to pri iných projektoch kde sa predávajú len holobyty.

Návrat hore